fbpx

Reklamace

Svým zákazníkům prodáváme výrobky vysoké kvality, přesto se však může stát, že zakoupený výrobek bude nevyhovující nebo přestane fungovat. Snažíme se poskytovat našim klientům maximální péči, proto pro vás v případě reklamace zboží zajistíme rychlou opravu/výměnu výrobku nebo vám vrátíme peníze.

Reklamace zboží

Reklamace výrobku, který má závadu a tedy je nefunkční, lze provést pouze poštou na kontaktní adresu společnosti CYBUS plus s.r.o., Husitská 775/42, Praha 3, 130 00, Česká republika, kde vaši reklamaci rádi bezodkladně vyřídíme.

Výrobek určený k reklamaci pečlivě zabalte a přiložte k němu doklad o zaplacení a Reklamační protokol, který můžete nalézt níže ke stažení. Informaci o reklamaci zboží také zašlete na e-mail contact@ozon3.eu včetně vyplněného Reklamačního protokolu. Na vyřízení reklamace máme lhůtu 30 dnů, avšak snažíme se vyřídit reklamaci co nejdříve. Tato lhůta běží v případě, že máme od vás veškeré podklady.

Stažení reklamačního protokolu zde

Vrácení zboží

Může se stát, že výrobek zakoupený na našem e-shopu nebude odpovídat vašim představám. V tomto případě jej můžete vrátit bez udání důvodu během zákonné čtrnáctidenní lhůty od data jeho převzetí.

Nevyhovující výrobek pečlivě zabalte a přiložte k němu doklad o zaplacení a formulář Odstoupení od smlouvy, který můžete nalézt níže ke stažení. Kompletní a nepoškozený výrobek zašlete poštou a kontaktní adresu společnosti CYBUS plus s.r.o., Husitská 775/42, Praha 3, 130 00, Česká republika. Po převzetí zaslaného výrobku a jeho kontrole vám bezodkladně vrátíme peníze zpět. Informaci o vrácení zboží také zašlete na e-mail contact@ozon3.eu včetně vyplněného formuláře Odstoupení od smlouvy.

Stažení formuláře Odstoupení od smlouvy zde