fbpx

Použití ozónu

Vlastnosti

Dezinfekční účinky

Likvidace zápachů

Samovolný rozklad

Likvidace prachových roztočů

Nezanechává stopy

Žádné vedlejší produkty

Kde použít

Máte doma alergika, zvířátko, nepříjemnou vlhkost či dokonce i plíseň a nebo jen rádi hodně vaříte? Účinným a trvalým řešením je generátor ozónu, který pomáhá proti alergiím, astmatu, onemocněním cest dýchacích a dalšími vracejícími se onemocněními. Ozón vyprodukovaný pomocí generátoru odstraňuje prachové roztoče a ničí plísně ve vlhkých místnostech. Pomáhá také k udržení příjemné vůně domova a likviduje zápachy ze zvířat, po vaření, kouř z cigaret, které jsou cítit ze závěsů, čalounění a dalšího nábytku.  

Čistá a zdravá domácnost je prioritou každého z nás, avšak ne vždy se to daří. Díky generátoru ozónu S 3500 HOBBY můžete tento boj konečně vyhrát. 

Může se stát, že máte zcela uklizené a vyčištěné auto, ale stále cítíte nelibý zápach uvnitř vozidla. Díky velkým změnám teplot v klimatizačním systému vzniká vlhkost, pomocí níž se zde množí bakterie a plísně. Tyto škodlivé mikroorganismy následně vdechuje celá posádka vozidla. Generátor ozónu B 3500 HOBBY vám jednoduše vyřeší nechtěný zápach ve vozidle nejen z klimatizace, ale odstraní také zápach z kouře od cigaret a veškeré bakterie, houby a roztoče z čalounění. 

Po použití ozonéru bude vaše auto opět příjemně vonět, bude zbaveno nežádoucích nečistot a budete se v něm cítit komfortně kamkoliv se vydáte na cestu. 

Zdraví a komfort vašich hostů jsou pro vás prioritou? Snažíte se chovat ohleduplně k životnímu prostředí? Ozónový generátor vám zajistí zdravý a příjemnější pobyt vašich hostů díky nejúčinnější, přírodní a ekologické dezinfekci pokojů a společenských prostor. Za pomocí ozonéru se trvale zbavíte zápachu z pokojů pro hosty, baru či restaurace a také z veškerého čalounění a závěsů včetně nepříjemného odéru z kouře z cigaret. Generátor ozónu ušetří vaše náklady na údržbu vybavení hotelu a jeho provoz, zajistí svěžest veškerých místností a vy i vaší hosté budete spokojenější.  

Ať už provozujete hotel, penzion, ubytovnu nebo lázně, vaše pokoje budou cítit svěžestí a hosté to ocení. Nabídněte jim maximálně zdravý a bezpečný pobyt díky dezinfekci generátorem ozónu B 3500 HOBBY.

Známe to všichni. Ano, ten nepříjemný zatuchlý zápach od potu linoucí se mnohdy nejen z šaten ve fitness centrech, ale i na jiných sportovištích. Zde již nepomůžou osvěžovače vzduchu, které se snaží zápach pouze překrýt, je třeba použít něco silnějšího. Generátor ozónu. Zbaví vás veškerého zápachu, plísní a bakterií, pronikne do všech skulin dezinfikovaných místností bez námahy a za pár minut. Ozonér můžete použít ve sport a fitness centrech, v šatnách sportovců, tělocvičnách, saunách, masérnách a také pro odstranění zápachu ze sportovního vybavení např. použité výstroje od hokejistů. 

Provoňte vzduch ve všech prostorách vašeho fitcentra, ušetřete náklady za dezinfekční prostředky a zajistěte svým klientům zdravé cvičení. 

Nabídněte svým hostům maximálně bezpečný a příjemně strávený čas ve vašem podniku. Z kuchyně linoucí se vůně připravovaných jídel nemusí vždy lahodit vašim hostům, proto je třeba zajistit důkladné větrání prostor vašeho zařízení nebo využít pohodlnější variantu likvidace zápachů, kterou je ozónový generátor. Díky využití ozonéru se zbavíte nejen nakumulovaného zápachu, ale také zajistíte účinnou a ekologickou dezinfekci prostor. Současně můžete také využít přístroj k odstranění veškerých bakterií, plísní a virů v kuchyni. Ta bude poté perfektně čistá a nachystaná k přípravě chutných pokrmů pro vaše hosty.

Připravte svou restauraci, kavárnu, bar, cukrárnu či jiné restaurační zařízení na novou sezónu a zajistěte si maximální obsazenost vašeho podniku. Generátor ozónu vám v tom bude skvělým pomocníkem.

Jak generátor ozónu vyrábí ozón-O3 a jeho vliv na různé materiály.

Každý majitel ozonového generátoru by měl vedět, jak používat generátor ozónu a jak ozón funguje.