fbpx

Generátor ozónu

S 3500 HOBBY

Jedná o malý a tudíž velmi pohodlně přenosný generátor, který i přes své kompaktní rozměry vyniká výkonem až 3 500 mg/h. Samotnou dobu provozu tohoto generátoru je možné nastavit až na 3 hodiny. Díky dostatečně intenzivní produkci ozónu je tak tento generátor vhodný pro odstranění plísní, zápachů, virů, bakterií či jiných choroboplodných zárodů v prostorách menších velikostí. Jmenovitě může jít o interiéry vozidel, menší kanceláře, ale také ordinace lékařů, menší domácnosti nebo garáže a sklepy.

Snímek obrazovky 2020 06 02 v 16.39.53 e1599225768571
Skladem

Ideální pro desinfekci a péči o

1 domacnosti

Domácnosti

2 restaurace

Restaurace

3 obchody

Obchody

4 ordinace

Ordinace

5 kancelare

Kanceláře

6 fitness a wellness

Fitness a wellness

7 automobily

Automobily

Volba správného generátoru je důležitá. Přečtěte si, jak vybrat odpovídající výkon generátoru a které parametry při jeho výběru sledovat.

Ozónové generátory

Kompatní rozměry  podporují celkovou jednoduchost generátoru

Samotný generátor je na použití velmi jednoduchý. Podobně, jako je tomu u obdobných zařízení, i zde vévodí ovládacím prvkům jednoduchý otočný knoflík, kterým se nastavuje doba provozu zařízení. Na těle generátoru je jasně viditelná kontrolka, která signalizuje spuštění zařízení, a tedy tvorbu ozónu. Celá konstrukce je tvořena kvalitními materiály, přičemž nejvíce zaujme kovové tělo zhotovené z plechů dostatečné tloušťky. Díky tomu je konstrukce robustní, a vydrží tak i méně šetrné zacházení při pravidelném provozu. Pro snadný přenos je generátor opatřen sklopnou rukojetí, pro zvýšení stability je generátor umístěn na čtyřech protiskluzových nohách.

Technické parametry generátoru ozónu S3500 HOBBY:

  • Vhodné pro plochy až do 84 m2 až do 3 metrů výšky stropů
  • Výstupní výkon ozónu 3 500 mg za hodinu
  • Příkon zařízení je 55 W
  • Vstupní napětí v rozsahu 220-230 V, a to při 50-60 Hz
  • Nízká hlučnost do 40 dB
  • Hmotnost zařízení činí 2 kg
  • Rozměry: (délka x šířka x výška) 205 x 175 x 150 mm
  • EAN: 8595694100010
Ozónové generátory

Díky výše uvedeným technickým parametrům je generátor ozónu S 3500 HOBBY ideální pro použití v menších prostorách, kde je však požadavek na kvalitní odstranění nežádoucích pachů či mikroorganismů. Díky tichému ventilátoru je zařízení velmi tiché, čehož je možné využití zejména v interiérech obytných domů. Pro zajištění dlouhé životnost je ozónový modul vyměnitelný. Tento generátor ozónu se tedy nejvíce hodí pro občasné využití na místech, které nejsou příliš rozměrné, ale současně jsou na taková místa kladeny vysoké požadavky na míru kvality dezinfekce a odstranění pachů. Zařízení je včetně návodu a možné technické podpory.

Obecně o ozónu

Ozón je plyn, který se přirozeně vyskytuje v přírodě a tvoří např. ochrannou ozónovou vrstvu Země. Ve vyšších koncentracích je schopen likvidovat mikroskopické organizmy, jako jsou viry, bakterie a další, přitom však nijak nezatěžuje životní prostředí.

Po čištění ozónem

Nedlouho po aplikaci šokového čištění ozónovým generátorem se ozón sám rozloží na kyslík a nezbude po něm žádný zápach ani chemické pozůstatky. Přispívá tak k vytváření a udržování bezpečného a čistého prostředí ve vašem okolí, kancelářích i domácnosti.

Dezinfekce a čištění ozónem je moderní a vysoce ekologická metoda péče o prostředí a interiéry. Podívejte se, na co se zaměřit při jeho použití a jak ji nejlépe využít.